نتایج جستجو برای عبارت :

ورشکست نشد(14)شهیدچمران

کفش های چرم سیاه رنگ را از پای مرد بیرون کشید و شروع به واکس زدن کرد. مرد به سیگارِ برگ‌اش پک عمیقی زد و کفاش قطرات اشک گونه های از سرما یخ زده‌اش را گرم کرد؛ وقتی چشم‌اش به مارک کفش های مرد افتاد... کفش بلّا!تا پارسال مرد کفاش یکی از کارگران کارخانهٔ کفش بلّا بود. اما بخاطر واردات بی رویه، ورشکست و تعطیل شد. او هم از کارخانه اخراج...با حسرت کفش ها را جلوی پای مرد، جفت کرد و گفت: خدمت شما آقا!

سعید فلاحی (زانا کوردستانی)

نام مانهوا : Mr Luژانر: #عاشقانه ، #کمدیوضعیت: #در_حال_انتشارخلاصه: دختری که مجبوره بخاطر ورشکست نشدن شرکت پدرش خودش رو جای برادر دوقلوی گمدش جا بزنه و سعی کنه با رئیس یکی از بزرگترین شرکت ها رابطه دوستی برقرار کنه...

ادامه مطلب
نام مانهوا : Mr Luژانر: #عاشقانه ، #کمدیوضعیت: #در_حال_انتشارخلاصه: دختری که مجبوره بخاطر ورشکست نشدن شرکت پدرش خودش رو جای برادر دوقلوی گمدش جا بزنه و سعی کنه با رئیس یکی از بزرگترین شرکت ها رابطه دوستی برقرار کنه...

ادامه مطلب
آقا مصطفی چمران هم در جواب همسرش که به ایشان اعتراض کرد و گفت: بس است دیگر! کمی استراحت کن. از این همه عبادت خسته نمی‌شوی؟

یک تاجر اگر از سرمایه‌اش خرج کند،
بالاخره ورشکست می‌شود؛
باید سود بدست بیاورد تا زندگی‌اش بگذرد؛
ما اگر قرار باشد نماز شب نخوانیم،
ورشکست می شویم...

سردار شهید دکتر مصطفی چمران
کتاب نماز و نیاز ، صفحه ۴۳
ورشکست شده بود و بدهی داشت خواب دیده بود به او گفته بودند به تهران برو در خیابان .... تهران در مسجد ..... بعد از نماز ظهر کارت درست می شود. مسجد را پیدا کرده بود دیده بود همان سیدی که در خواب دیده بود بالای منبر در حال سخنرانی است. بعد از منبر به او مشکلش را گفته بود و سید هم مشکلش را حل کرد و بدهی هایش را پرداخت.
در عوض او هم برای سید دعای مقاتل ابن سلیمان را خوانده بود و دعا کرده بود که سید بتواند حضرت حجت عج را ببیند. دعایش هم مستجاب شده بود. سید به ک
هیچوقت بخاطر پول با کسی که دوستش ندارید ازدواج نکنید. چون پولدار شدن شما دست خداست. اگه بخواد میتونه شما رو ثروتمند کنه و یا شما رو ورشکست و فقیر کنه. پس صادقانه ازدواج کنید و بخاطر ارزشهای وجودیه یک فرد و نه بخاطر اموالش. اینطوری آرامشتون هم بیشتره چون با ازدواج بدون علاقه هم به خودتون و هم به طرف مقابلتون ظلم میکنین.  

شاید واسه شرکت در چالش توسعه وبلاگ بیان یکمی دیر شده باشه ولی چون یکی از دوستان زحمت کشیدن و بنده رو دعوت کردن ضمن تشکر از خانوم حریر و عذرخواهی بخاطر تاخیر در نوشتن، بعلت مشغله کاریی، چند نکته رو لازم دیدم ذکر کنم.

البته درخواستهایی که تقریبا مشترکه و اکثر دوستان اونها رو ذکر کردن رو من دیگه اینجا تکرار نمیکنم.

لازم نیست که تاکیدکنم دنیای امروز دنیای رقابت و بروز شدنه و هر شرکت یا سازمان و یا تشکیلاتی نخواد با این رویه پیش بره از گردونه خا
شاید واسه شرکت در چالش توسعه وبلاگ بیان یکمی دیر شده باشه ولی چون یکی از دوستان زحمت کشیدن و بنده رو دعوت کردن ضمن تشکر از خانوم حریر و عذرخواهی بخاطر تاخیر در نوشتن، بعلت مشغله کاریی، چند نکته رو لازم دیدم ذکر کنم.

البته درخواستهایی که تقریبا مشترکه و اکثر دوستان اونها رو ذکر کردن رو من دیگه اینجا تکرار نمیکنم.

لازم نیست که تاکیدکنم دنیای امروز دنیای رقابت و بروز شدنه و هر شرکت یا سازمان و یا تشکیلاتی نخواد با این رویه پیش بره از گردونه خا
حال خوبی نداشتم
اینجا که کار میکنم رییسمون ورشکست شده حسابهاش رو بستن امروزم میگفت حکم جلبش رو گرفتن میترسم فردا برم سر کار هیچکسی نباشه 
یکی از کارگرا میگفت اینا پول بده نیستن حقوق اونو چند ماهه نداده به من گفت حقوقتو گرفتی از اینجا برو یه جای بهتر کار پیدا کن.
نمیدونم کجا برم فردا صبح میرم روزنامه میخرم ببینم چی میشه. میخواستم به اون مردهایی که همه دنبالم بودن میخواستن برام کار پیدا کنن پیام بدم ولی جلوی خودمو گرفتم چون میدونم کاری نمیکنن
تا قسمت 3در سایت قرار داده شد
برای خواندن قسمت های آپلود نشده در سایت به کانال تلگراممون مراجعه کنید

ادامه مطلب
امروز رفتیم من دو تا مانتو خریدم.البته فقط یه مشکی می خواستم ولی مامان و خانم فروشنده اصرار کردند که رنگ سبزش خیلییییییییییییییییییییییییییییییی به شما میاد و منم گوشام دراز شد و برش داشتم.مشکی 138 و سبز 155
و رسما ورشکست شدم.خب نتیجه چاقی است...یه چمدون مانتو دارم ولی به علت چاقی مفرط تنم نمیره و مجبوذم جدبد بخرم...
همون توصیه ای که به خواهری می کردم حالا گریبانگیر خودم شده.
راستی تو فیلم teacherیه جمله قشنگ از ناپلئون داشت:هر ساعتی که امروز هدر مید
بعد از:

8 شهریور 97 که توسط شرکت بیان به مناسبت  عید غدیر هدیه ای اعتباری به کاربران بیان تعلق گرفت..
30 اردیبهشت 98 و نامه بنفش من به مدیر بیان
17 خرداد 98 و پویش درخواست از «بیان» برای توسعه خدمات «بلاگ»
29 خرداد98 و دعوت به جلسه مدیر بیان با جمعی از بلاگرها
31 خرداد 98 که دیدار برخی از بلاگرها با آقای علی قدیری مدیر بیان صورت گرفت وایشان گفته بودند:

" رسم ما ایرانی هاست که کوزه گر باید از کوزه شکسته آب بخورد ولی قول دادند که وبلاگ بیان را بیشتر از قب
این کتاب رو یکی از دوستان وبلاگ نویس خانوم فاطیما کیان معرفی کرده بودند و خب من هم ادامه راه ایشون دوباره معرفی می‌کنم :دی

این کتاب رو یکی از دوستان خوب وبلاگ‌نویسم بهم معرفی کرد و شد کتاب سفر من چون در مورد هر شخص چند صفحه بیشتر ننوشته من هر وقت توی جاده بودم این کتاب رو دست می‌گرفتم و می‌خوندم.
خیلی کتاب جالبیه و قصد هم ندارم هرچی ازش یاد گرفتم رو اینجا بنویسم تا ترغیب بشید خودتون بخونیدش ول گوشه‌ای ازش رو می‌نویسم:
1)  مهم‌ترین نکته‌ا
1
داشتم فکر می کردم به میزان محبتی که باید در قبال آدم هایی داشته باشیم که در شرایط دشوار و سخت قرار می گیرن. شرایطی مثل دست و پنجه نرم کردن با بیماری های لاعلاج، ورشکست شدن، جدا شدن از شریک عاطفی، فوت شدن نزدیکان و ... . آدمای دیگه وقتی این شرایط رو می بینن، مهربون تر می شن. گاهی هم خیلی مهربون تر می شن.
نکته این جاست که من فکر می کنم اگه یکی که قبلن 60 تا محبت داشته و بعد این داستان محبتش بشه 70 اوکیه و حتی شاید بتونه حالمون رو هم بهتر کنه ولی وقتی یه
1
داشتم فکر می کردم به میزان محبتی که باید در قبال آدم هایی داشته باشیم که در شرایط دشوار و سخت قرار می گیرن. شرایطی مثل دست و پنجه نرم کردن با بیماری های لاعلاج، ورشکست شدن، جدا شدن از شریک عاطفی، فوت شدن نزدیکان و ... . آدمای دیگه وقتی این شرایط رو می بینن، مهربون تر می شن. گاهی هم خیلی مهربون تر می شن.
نکته این جاست که من فکر می کنم اگه یکی که قبلن 60 تا محبت داشته و بعد این داستان محبتش بشه 70 اوکیه و حتی شاید بتونه حالمون رو هم بهتر کنه ولی وقتی یه
نام فیلم: ما همه با هم هستیم  ژانر: خانوادگی، کمدی  کارگردان: کمال تبریزی 
سال تولید: 1397 سال انتشار: 1398
بازیگران: مهران مدیری، لیلا حاتمی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، حسن معجونی، سروش صحت، سام نوری، محمدرضا گلزار، علی شادمان، هانیه توسلی، ویشکا آسایش، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، بهنوش بختیاری، رضا ناجی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی و…
خلاصه داستان: رئیس یک شرکت هواپیمایی (لیلا حاتمی) که در حال ورشکست شدن است، پیشنهاد می‌دهد
شرکت بیمه عمر خصوصی یا دولتی

اغلب افرادی که قصد خرید بیمه عمر را دارند، این سئوال در ذهن آنان شکل می گیرد که آیا شرکت دولتی می تواند به من خدمات بهتری دهد یا شرکت خصوصی؟ از طرف دیگر در مواقع اضطراری کدامیک می تواند ثبات بهتری داشته باشد؟ سئوالی که ذهن بسیاری از افراد را به خو مشغول می کند این است که ” اگر شرکت های خصوصی بیمه ورشکست شوند، چه تضمینی برای بازگشت وجه وجود دارد؟”
از آنجایی که کلیه شرکت های دولتی و خصوصی زیر نظر بیمه مرکزی فعال
ژانر: #کمدی… خلاصه داستان: رئیس یک شرکت هواپیمایی (لیلا حاتمی) که در حال ورشکست شدن است، پیشنهاد می‌دهد که یک هواپیمای خراب از شرکت با چند مسافر را به داخل خلیج فارس بیندازند تا بتوانند پس از کشته شدن مسافران از بیمه پول دیه و خسارت آنها را بگیرند، او سراغ یکسری افراد می‌رود که از زندگی خسته شده و دنبال مرگ هستند، خلبان هواپیما (مانی حقیقی) و مهمانداران نیز جزو این افراد هستند. آنها با امضای یک برگه قبول می‌کنند تا در هواپیما بروند و پس از س
اول از همه مرسی از نسترن جانم برای دعوت به این چالش ❤❤
ده تا از کارهایی که بالاخره یه روزی انجامشون میدم:
1-اول از همه دوست دارم مهندس عمران بشم
2-همیشه دوست داشتم ویولون زدن یاد بگیرم و در اولین فرصتی که سرم خلوت بشه حتما میرم سراغش (اولین فرصتای من مث از شنبه هاست هیچ وقت نمیاد)
3-یه کمد داشته باشم پر لواشک (هر کی یه آرزویی داره دیگه)
4-یه روزی انقدی پول داشته باشم که بتونم خرج همه بچه هایی که فقط به خاطر فقر و بی پولی از تحصیل محرومن رو بدم (خیلیی
سال 1379
بابام ورشکست شده بود افسردگی گرفته بود افتاده بود تو خونه .
طلبکارا زنگ میزدن و اوضاع خونه خیلی به هم ریخته بود .
من سوم دبستان بودم .
این از تلخ ترین خاطرات زندگیه منه ...
مامانم کلی زیر قالی ها رو گشت یه 200 تومنی بهم داد که برم نون بخرم .
من توی راه اون پول رو گم کردم ، ساعت مثلا 10 صبح از خونه رفته بودم بیرون که پول گم شد .
وقتی برگشتم خونه آفتاب رفته بود و من همچنان دنبال پول ِ نون ِ خونه میگشتم و پیدا هم نشد ،دست خالی برگشتم. کل پولی که تو خون
هفت سال پیش آقای ب از یکی از دوستاش میخواد که براش یه وام 20 میلیونی بگیره و قول میده خودش اقساطش رو پرداخت کنه و در ازای اون وام یه چک 20 میلیونی هم به دوستش میده. آقای ب نمیتونه اقساط رو پرداخت کنه و اون دوست شروع میکنه به پرداخت اقساط. بعد یه مدت یه پولی دست آقای ب میاد و میاد به دوستش میگه بیا شریکی یه کاری رو راه بندازیم. - دوستش همچنان در حال پرداخت اقساط آقای ب بوده-  خلاصه شریک میشن و یه کاری رو راه میندازن و آقای ب یه چک 60 میلیونی میده دست کس
یک صندوق قرض الحسنه ورشکست شده بود؛ عده ای گفتند: دیدید! بدون ربا و نزول و کارمزد و ... نمی شود بانک داری کرد؟ 
مشکل اما جای دیگری بود. متولیان صندوق اگر همه موجودی را به گردش وام نینداخته و بخشی را طبق روال، سرمایه گذاری می کردند، چنین نمی شد و ...
موضوع قتل همسر دوم نجفی، فارغ از مجموعه حواشی آن، دستاویزی شد برای عده ای که بگویند: پس ازدواج مجدد اشتباه ست و ...
بگذارید اول توضیح بدهم که بنده بنا بر شرایط شغلی، روحی و ... ازدواج مجدد را بر خودم حرام م
حدود هفت هشت سال پیش، یه موسسه قرض الحسنه توی شهر ما تاسیس شد به نام «بهمن ایثار» که بعدها شایعه ی ورشکستگیش منتشر شد و همین باعث شد موسسه کلا جمع بشه.
تو همون روزهای شایعه بود که دوتا مرد گنده تو ایستگاه اتوبوس داشتن باهم اینطور صحبت میکردن:
-میگم شنیدی موسسه «بهمن عیسی» ورشکست شده؟  
-بهمن عیسی؟؟! عیسی پسر مریم؟؟
-آره همون... برمیدارن اسم اماما رو میذارن رو این موسسه ها، بعدم پولا رو بالا میکشن و در میرن!
نویسنده در برهه تاریخی میخواست سرش رو
هر
چند تا روزی که مصطفی شهید شد، تا شبی که از من خواست به شهادتش راضی باشم، نمی‌خواستم
شهید بشود. آن شب قرار بود مصطفی تهران بماند. گفته بود روز بعد برمی گردد. عصر
بود و من در ستاد نشسته بودم، در اتاق عملیات. آنجا در واقع اتاق مصطفی بود و وقتی
خودش آنجا نبود کسی آنجا نمی‌آمد ولی ناگهان در اتاق باز شد، من ترسیدم، فکر کردم
چه کسی است، که مصطفی وارد شد. تعجب کردم، قرار نبود برگردد. او مرا نگاه کرد،
گفت: مثل اینکه خوشحال نشدی دیدی من برگشتم؟ من امشب
نام فیلم: ما همه با هم هستیم  ژانر: خانوادگی، کمدی  کارگردان: کمال تبریزی 
سال تولید: 1397 سال انتشار: 1398
بازیگران: مهران مدیری، لیلا حاتمی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، حسن معجونی، سروش صحت، سام نوری، محمدرضا گلزار، علی شادمان، هانیه توسلی، ویشکا آسایش، مهران غفوریان، سیروس گرجستانی، بهنوش بختیاری، رضا ناجی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی و…
خلاصه داستان: رئیس یک شرکت هواپیمایی (لیلا حاتمی) که در حال ورشکست شدن است، پیشنهاد می‌دهد
همچنین فشارکی، تولیدکننده دیوار و سقف کاذب اظهار داشت: در شش سال گذشته شاهد افزایش قیمت های شدید و رکود در فروش بودیم؛ در کل هرچه جلو آمدیم وضع بدتر شده است، هرچند رقم فروش افزایش یافته اما بخاطر گرانی‌ها بوده و سودها کم شده است.
وی با بی‌اعتنایی به نظر رئیس جمهور در خصوص رفراندوم گفت: تا وقتی ثبات در سیاست گذاری نباشد یعنی یا نمی خواهند این مملکت درست شود یا بلد نیستند؛ ما همیشه تحریم بودیم، اینکه بگوییم وضع اقتصاد بخاطر تحریم اینگونه شده
تعریف:
درنظر اول عبارت است از پیدا شدن «اضافه تولید» یعنی پرشدن بازار از
کالاهایی که مشتریِ ندارد. وقتی در بازار مشتری نباشد و کالاها فروش نرود
طبعاً تولید کالاها نیز کاهش یافته و متوقف می‌شود
و به دنبال آن تعطیلی کارخانه‌ها و بیکاری وسیع و میلیونی کارگران پیش
می‌آید که به نوبه خود فروش کالاها را باز هم دشوارتر کرده و بر عمق بحران
می‌افزاید سیستم اعتباری سرمایه‌داری
از کار بازمی‌ماند، بدهکاران توان پرداخت بدهی خود را در سر موعد از د
ستون فقرات هر کسب و کار را حسابداران تشکیل می دهند !  در هر کسب و کاری، چه کوچک باشد و چه بزرگ، مدیران نیازمند نیروی حسابدار برای مدیریت مالی هستند. چرا که برای پیگیری درآمد و هزینه های یک سازمان فقط یک حسابدار می تواند این آمار را ارائه دهد. این ارقام برای صاحبان سازمان بسیار مهم است، چرا که زیرا محاسبات غلط حسابداری مالی می تواند یک شرکت را ورشکست و از میدان کسب و کار بیرون بکشد، بنابراین حسابداران باید به شدت جزئیات گرا  و آشنا به نرم افز
مدیران شرکت‌ها به این نتیجه رسیده‌اند که در زمان افزایش طول عمر انسان‌ها، شرکت‌ها زودتر می‌میرند که راز بقای یک شرکت‌ فناناپذیر دارای عوامل متعددی است. در سال ۱۹۵۸، میانگین عمر ۵۰۰ شرکت برتر در شاخص بورس اس‌اند‌پی (Standard & Poor’s ۵۰۰ Index) معادل ۶۱ سال بود.

اکنون و براساس پژوهشی که توسط شرکت مشاوره مدیریتی مک‌کینزی انجام شده، میانگین عمر شرکت‌های بزرگ به ۱۸ سال سقوط کرده است. برخی از کارشناسان دیگر، برآورد می‌کنند که ۵۰ درصد از شرکت‌
((تعیین کانال توزیع))ساخت و اجرایی کردن یک ایده و بوجود آوردن یک کسب و کار بدون تفکر به فروش وراه های آن بدون شک کاری بیهوده وزمان بر است . یعنی زمان صرف میکنیم آن هم بیهوده...همیشه روبه روی شرکت ها وایده ها کانال های توزیع متفاوتی وجود داشته اند که بدون شک هرکدام دارای نقاط مثبت و در روبه روی آن نقاط منفی بوده اند. یک کسب و کار زمانی میتواند موفق شود که از ان استقبال شده و به فروش رود و اگر غیر از این باشد و کسی برای خرید این محصول بهایی نپردازد قط
به گزارش فرینا، کمال رضایی افزود: شرکت توسعه و سرمایه‌گذاری منطقه آزاد اروند برای راه‌اندازی مجدد این چهار واحد ۱۱۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال سرمایه گذاری کرد.
رضایی محصولات تولیدی این واحدهای صنعتی را کربورسیلیسیم، آلومینیم، محصولات سلولزی، قیر و تولید سازه‌های فلزی اعلام کرد و افزود: شرایط تحریم‌، نوسان شدید ارز، کمبود منابع نقدینگی و منابع مالی از مهمترین عوامل رکود و جاماندن این واحدها از چرخه تولید بود.
وی احیای واحدهای صنعتی نی
اصغر آقا نون‌فروشی داره. نون‌های اصغر آقا رو می‌شه به دو دسته‌ی کلی تقسیم کرد. نون‌های دیروز و نون‌های امروز. مشتری‌ها همیشه نون تازه می‌خوان‌ ولی اصغر آقا همیشه باید اول نون‌هایی که از دیروز واسه‌ش مونده رو بفروشه و بعد بره سراغ نون‌هایی که نونوا امروز واسه‌ش آورده. اصغر آقا خیلی تلاش کرده کاری کنه نونی که امروز می‌خره، همین امروز فروش بره ولی چنین چیزی بنا به شرایط کاری اصغر آقا، عملی نیست و همیشه یه سری نون از نون‌های دیروز باقی
کارگردان: کمال تبریزی | ژانر: کمدی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398 | محصول ایران
مدت زمان: 89 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: BluRay
فرمت: MKV & MP4 | حجم: متفاوت | تهیه کننده: رضا میرکریمی
خلاصه داستان: رئیس یک شرکت هواپیمایی (لیلا حاتمی)
که در حال ورشکست شدن است، پیشنهاد می‌دهد که یک هواپیمای خراب از شرکت با
چند مسافر را به داخل خلیج فارس بیندازند تا بتوانند پس از کشته شدن
مسافران از بیمه پول دیه و خسارت آنها را بگیرند، او سراغ یکس
متن هایی درباره کودکان کار 
متن زیبا درباره کودکان کار
تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه 
کودک گل فروش سر چهار راهه …
کودکان کار در ایران
در چشم‌هایشان خیره شوی
راز تلخی را می بینی
مدت هاست
بار غم را بسته اند…
حسرت بازی‌های کودکی
در دل‌های کوچکشان
داغ مانده است.
رؤیاهای شیرین
در جور روزگار
خاموش و خالی مانده اند…
بست نشین پیاده روها هستند
فقر و کودکان کار
آنجا که انعکاس نگاه کودکان کار،
از واکس کفش‌هاست!!
گم اند کفش‌

این فیلم ول شدگان اسم داشت البته به دلایلی به ما تمامی با نیز نیستیم و آن گاه به ما کلیه با نیز هستیم تغییر تحول اسم اعطا کرد و فیلمبرداری آن از فروددین ماه تا خرداد ماه ۱۳۹۷ انجام شد . مهران مدیری پس از فیلم مدام پای یک زن بین است و لیلا حاتمی بعداز فیلم شیفته برای دومی توشه با کمال تبریزی در کمدی ما همگی با نیز هستیم همیاری می نمایند . این فیلم دومی فیلم کمدی ( پس از خوک ) است که لیلا حاتمی حضور در آن را پذیرفته‌ا
دن لاک کیست؟

دن لاک (Dan Lok) در تاریخ 24 نوامبر 1981 میلادی یا 1360 شمسی در کشور چین و شهر هنگ کنگ به دنیا آمد.
او نویسنده، سخنران، مشاور و یکی از برترین کارشناسان جهان در حوزه بازاریابی اینترنتی می باشد.
دن لاک به «پادشاه فروش کالای لاکچری و گران قیمت» معروف است و در همین زمینه خدماتی نیز ارائه می دهد اما درآمد اصلی او از سرمایه گذاری، فروش و کارآفرینی است . او همچنین جزو گران قیمت ترین مشاوران مالی در جهان هست.
او جزو میلیادر های خود ساخته ای است ک
روزگاری به فقر وتنگدستی مبتلا شدم تا جایی که من وهمسر وفرزندم چیزی برای خوردن نداشتیم
خیلی بر گرسنگی صبر کردم پس تصمیم گرفتم خانه ام را بفروشم و به جای دیگری بروم.
درراه یکی از دوستانم به اسم 
ابانصررا دیدم و او را از فروش خانه باخبرساختم
پس دوتکه نان که داخلش حلوا بود به من داد و گفت : 
برو و به خانواده ات بده
به طرف خانه به راه افتادم 
در راه به زنی و پسر خردسالش برخورد کردم به تکه نانی که در دستم بود نگاه کرد و گفت : این پسر یتیم و گرسنه است و ن
دانلود فیلم ایرانی ما همه با هم هستیم
Download Film Irani Ma Hame Ba Ham Hastim
با تمام کیفیت ها ۴۸۰, ۷۲۰ , ۱۰۸۰ و لینک مستقیم از نایس موزیکا
پخش آنلاین + لینک پرسرعت فیلم ما همه با هم هستیم
ژانر فیلم : کمدی
زبان فیلم : فارسی
سال انتشار : 1398
محصول کشور : ایران
کارگردان : کمال تبریزی
کیفیت : BLURAY / 4K / 1080p / 720p / 480p
بازیگران : مهران مدیری، لیلا حاتمی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، حسن معجونی، سروش صحت، سام نوری،محمدرضا گلزار، علی شادمان، هانیه توسلی، ویشکا آ
دانلود رایگان فیلم ما همه با هم هستیم
فیلم کمدی ما همه با هم هستیم به کارگردانی کمال تبریزی
کارگردان: کمال تبریزی | ژانر: کمدی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398 | محصول ایران
خلاصه داستان: رئیس یک شرکت هواپیمایی (لیلا حاتمی) که در حال ورشکست شدن است، پیشنهاد می‌دهد که یک هواپیمای خراب از شرکت با چند مسافر را به داخل خلیج فارس بین
بازیگران : مهران مدیری، لیلا حاتمی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، حسن معجونی، سروش صحت، سام نوری،محمدرضا گلزار، علی شادمان، هانیه توسلی، ویشکا آ
"پژو 407"
کرایسلر ایرفلو از دیگر طراحی های خارجی یکی از بزرگترین تغییرات در طراحی خودرو را ایجاد کرده است. برای اولین بار در یک ماشین تولیدی ، چراغهای جلو در بدنه غوطه ور بودند و هیچ کاسه بزرگی در مقابل دستگاه وجود ندارد. طراحی لامپ به صورت ارگانیک در ایده اصلی یک ایده جدید که بتدریج توسط سایر شرکت ها نیز معرفی شد ، ادغام شد. به عنوان مثال ، پژو یکی از این شرکتها بود که از ایده اصلی فراتر رفت و چراغهای جلو را بر روی مدل های پژو 407 و پژو 207 قرار داد.
رئیس هیات مدیره استارت آپها، از اینکه دوستانش
همه به خارج رفته! ولی خودش نتوانسته ناراحت بود. ولی نمیداند وقتی که خارج، جزو
داخل نبود گذشته! الان خارج هم داخل حساب می شود. رئیس جمهور اشاره کردند که:
ایران در سالهای گذشته تجزیه شده، خطیب نمازجمعه هم، همه آنها را از چشم استعمار
پیر دید. اما الان انگلستان دچار تجزیه شده! هر چهار قسمت آن اعلام استقلال کرده
اند. دیگر انگلیسی وجود ندارد! اگر هم فکر می کنند هست، این برخی ایرانی ها هستند،
که جای ان را
بعد از پایان داعش و پایان دلار، نوبت پایان گرانی است. اعتراضات مردم ولایتمدار به گرانی و تورم، مسئولان را به فکر انداخت تا دیگر، دنبال گران کردن نباشند! بلکه علت گرانی را پیدا کنند. فعلا دولت علت گرانی را در کمبود: نظارت می بیند و دنبال فعال کردن 124 است. همه ارکان حکومت را از صدر تا ذیل، به کار گرفته! اما بزودی خواهد فهمید علت گرانی ها، دو یا سه چیز است! اول حقوقهای نجومی دوم  بهره های بانکی. سومی هم که در ذیل اولی جای می گیرد، واردات بی رویه است.
مدیریت منابع انسانی، در هر کجا و با هر تئوری
مطرح باشد، به تعریف از انسان وابسته است. لذا کسانی که انسان را دگرباشانه تعریف
می کنند، نمی توانند ادعا کنند مدیریت بر منابع انسانی دارند! دگر باشان، که انسان
را فقط غریزه می دانند! و با حیوان مساوی می خوانند! میتوانند مدیریت منابع انسانی
خود را داشته باشند، ولی حق ندارند آن را به دیگر: تئوری ها و مکاتب تحمیل نمایند.
کسانی مانند طرفداران ابراهام مازلو، که انسان را با زیر بنای فیزیولوزی! و مادی
می شن
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- به بهانه  فیلم  زمان برای شکار-که کارگردان ان  اقای  یون- سونگ-های اون- است- این فیلم دومین  فلیم ایشان است-که پس از نه سال کار انرا ساخته است- ایشانجزو کار گردان های سیاسی- کره جنوبی است – درحالیکه فیلم ها پلیسی – جنائی هستند- ولی افراد بخاطر نجات خود برای نجات وحیات-خود  دست به این اقدامات میزنند- این یک بحث درحقیقت ایدولوژیکی است- البته علی علیه السلام فرمودند اگر من را میگذاشتند جهان رااباد میکردم
دولتها دچار یک بدهی منجمد هستند به نام بودجه جاری. که شامل حقوق و دستمزد کارمندان، پاداش هیات مدیره و مدیران است. رهایی از این  امر باعث می شود: دچار کسری بودجه نباشد، و دولت چابکتر گردد. راههای مختلفی برای کاهش هزینه های جاری پیشنهاد شده، ولی عملا آن را  افزایش داده و: بصورت مخفی در اورده! بطوریکه بیش از 60درصد هزینه های عمرانی هم، بایت حقوق و پاداش مدیران است. فرضا اگر به مدیرعامل بانک رفاه نمی توانند بیش از صد میلیون بدهند، بقیه را در شرکت ه
✍️ دکتر مجتبی لشکربلوکی
دوست داشتم سیگار بکشم. احمقانه بود. سال‌ها بود سیگار را ترک کرده بودم. اما زندگی همین است. اراده‌ باورنکردنی‌تان را نشان می‌دهید و سیگار را ترک می کنید و سپس یک صبح زمستان تصمیم می‌گیرید که چهار کیلومتر در سرما پیاده بروید تا یک پاکت سیگار بخرید. عاشقش هستید، از او دو بچه دارید و یک صبح زمستانی خبردار می‌شوید او رفته است، چون زن دیگری را دوست دارد.
کتاب «من او را دوست داشتم» در مورد زنی است که عاشق شوهرش است و به خا
همه ما می دانیم که کسب و کاری که توی اینترنت نباشد دیر یا زود ورشکست می شود
پس اگر کسب و کاری دارید هر  چه که باشد تا دیر نشده وارد اینترنت بکنید تا به مشکل نخورید و در اینده حرفی برای گفتن داشته باشید.
پس همراه وبسایت عالی سعیدمارکت باشید تا بهتون همه راز و رمز ساخت وبسایت رو به صورت کاملا رایگان بگه در حالی که این آموزش در وب سایت های دیگه بالای 1 میلیون قیمت داره.
ساخت سایت کاملا رایگان با سعیدمارکت
پکیج اولیه ساخت سایت کاملا رایگان می باشد.
خلاصه داستان:رئیس یک شرکت هواپیمایی (لیلا حاتمی) که در حال ورشکست شدن است، پیشنهاد می‌دهد که یک هواپیمای خراب از شرکت با چند مسافر را به داخل خلیج فارس بیندازند تا بتوانند پس از کشته شدن مسافران از بیمه پول دیه و خسارت آنها را بگیرند، او سراغ یکسری
سلامنمیدونم حرفام رو چجوری و از کجا شروع کنم، فقط میدونم که شکایت دارم! و میخوام سعی کنم با نوشتن و خالی کردن ذهنم، از بار فکری و عصبیم کم کنم.خودتونم می‌دونید که هیچوقت نمیشه به همه ی بیمار ها یک نسخه برای درمان داد، یا همه ی ماشین های خراب شده رو با یه روش (مثلا تعویض روغن ماشین) درست کرد. یک روانشناس هیچوقت با تمام مراجعانش به یک شکل برخورد نمیکنه.با توجه به گفته هام که احتمالا باهاشون موافقید! میتونم این رو بگم که با تمام دانش آموز ها هم نمی
داستان‌هایی با تاریخ مصرف

عنوان داستان : چهار داستان مینیمالنویسنده داستان : سعید فلاحی
---------------------کت و شلوار---------------------مجری تلویزیون با ژست همیشگی‌اش، شروع به سخن راندن کرد: «و توجه شما را گزارشی از اعتصاب کارگران نساجی بروجرد در پی عدم پرداخت هفت ماه حقوقشان جلب میکنم».و تلویزیون گزارش را پخش کرد.پشت صحنه، یکی از عوامل از مجری پرسید: «مبارک باشه! کت و شلوار نو خریدی؟!»- «آره دوخت ایتالیاس! پارچه اش پشمِ نیوزیلنده و آسترش ابریشم ترکی
خوشبختانه توانسته ام هر روز طبق روال ساعت 6 بیدار شوم با وجود این که شب ها به موقع نخوابیدم و ساعت خوابم به کمتر از 6 ساعت می رسید. روزی میانگین 8 ساعت کار کردم و دو ساعت هم ورزش و کمی وقت هم صرف نوشتن و کارهای دیگر. از عملکرد خودم راضی هستم و طی تجربه ای که بدست آوردم اکنون قصد دارم شروع کار روزانه ام را بعد از نوشتن صرف مطالعه کنم. چون وقتی کار می کنم آنقدر تا پاسی از شب غرق آن می شوم که وقتی برای مطالعه نتوانم اختصاص بدهم. بنابراین برای شروع دو سا
برآورد هزینه راه اندازی فست فود|مراحل قانونی راه اندازی فست فود|قیمت تجهیزات فست فود|هزینه تقریبی راه اندازی فست فود|راه اندازی رستوران|قوانین فست فود|آموزش فست فود|مشاوره راه اندازی فست فود در شیراز

آموزش راه اندازی فست فودیکی از کسب و کار هایی که همیشه رونق دارد، رستوران داری و راه اندازی رستوران و فست فود می باشد. مردم همیشه علاقه مند به خوردن غذا در بیرون از خانه هستند، و برای خوردن غذای درجه یک هزینه ی خوبی هم می کنند.۱-رستوران فست فود
برآورد هزینه راه اندازی فست فود|مراحل قانونی راه اندازی فست فود|قیمت تجهیزات فست فود|هزینه تقریبی راه اندازی فست فود|راه اندازی رستوران|قوانین فست فود|آموزش فست فود|مشاوره راه اندازی فست فود در شیراز
آموزش راه اندازی فست فودیکی از کسب و کار هایی که همیشه رونق دارد، رستوران داری و راه اندازی رستوران و فست فود می باشد. مردم همیشه علاقه مند به خوردن غذا در بیرون از خانه هستند، و برای خوردن غذای درجه یک هزینه ی خوبی هم می کنند.۱-رستوران فست فود خ
آموزش راه اندازی فست فودیکی از کسب و کار هایی که همیشه رونق دارد، رستوران داری و راه اندازی رستوران و فست فود می باشد. مردم همیشه علاقه مند به خوردن غذا در بیرون از خانه هستند، و برای خوردن غذای درجه یک هزینه ی خوبی هم می کنند.۱-رستوران فست فود خ
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- قران مجید میفرماید  انسان هرگز یک تد بی نقص و  قوی را نمی تواند بوجود اوردایه  که روز غدیر خم  نارل و بیان شد وتوسط رسول اکرم صلواته الله علیه واله والسلم- تاریخ موتورانرا جامعه بوجود میاورد وتاریخ میساز نه فرد- فردیت هرچه میخواهد رشد کند بشرطی که مانع رشد  جمع نگردد  چون تنها رشد فردیت تاریخ رابوجود نمیاورد وهر مکتبی که هردو رشد دهد سرانجام موفق خواهد شد نکته بعد  موضوع قدرت اراده  دولت وقد رت اراده
 دلیل اصلی که ما ایرانی‌ها بیمه عمر نمی‌خریم
آمار دقیقی از بیمه‌نامه‌های عمرو سرمایه‌گذاری در دست نیست، اما به‌طور قطع می‌توان گفت آمار بیمه‌نامه‌های صادره به ۱۰ درصد جمعیت کشور هم نرسیده، البته باید اشاره کنیم که در سال‌های اخیر فروش بیمه عمر افزایش داشته، اما هنوز با استانداردهای جهانی فاصله زیادی دارد، در این مقاله قصد داریم به بررسی دلایل عدم استقبال مردم ایران از بیمه عمر بپردازیم:نبود اطلاعات کافی و شفاف
در تحقیقاتی که توسط

هیچ کس منکر این نیست که ازدواج خوب است اما اول باید تکلیفتان با خودتان معلوم باشد که اصلا برای چی  دارید ازدواج می کنید؟ نگویید ازدواج کردن دلیل نمی خواهد. اگر شما خدایی نکرده در نا خوداگاه قصد بی منطقی برای ازدواج داشته باشید ممکن است بعدا دچار مشکلاتی شوید که حل کردنش به فکر هیچ عاقلی نرسد. پس حواستان را جمع کنید!

1. شورش علیه والدین

خیلی ها به خاطر این ازدواج می کنند که به خانلطفاوادهایشان دهن کجی کرده باشند. در این ازدواج ها فکر و ذکر
بسم الله الرحمن الرحیم

سیستم سرمایه داری هم به کشتن حیوانات رضایت نمی دهد!

در خبرها آمده است که جایی در همین وطن و نه خارج از آن ، جوجه ­های مرغ  یک روزه را زنده زنده دفن کردند و تازه کاشف به عمل آمده این اولین اتفاق از این دست  نبوده و آخرینش هم نیست!
مسولان اسبق، سابق، کنونی و احتمالا آینده این حوزه کاری هم در دفاع از این رویداد برخاسته اند که این مورد نه یک فاجعه یا حتی یک اتقاق تلخ بلکه یک رویداد کاملا طبیعی و جهت تنظیم بازار بوده و س
بسم الله الرحمن الرحیم

سیستم سرمایه داری هم به کشتن حیوانات رضایت نمی دهد!

در خبرها آمده است که جایی در همین وطن و نه خارج از آن ، جوجه ­های مرغ  یک روزه را زنده زنده دفن کردند و تازه کاشف به عمل آمده این اولین اتفاق از این دست  نبوده و آخرینش هم نیست!
مسولان اسبق، سابق، کنونی و احتمالا آینده این حوزه کاری هم در دفاع از این رویداد برخاسته اند که این مورد نه یک فاجعه یا حتی یک اتقاق تلخ بلکه یک رویداد کاملا طبیعی و جهت تنظیم بازار بوده و س
جزیره ها بهشت های کوچکی هستند که با آب احاطه شده اند، چشم اندازی تماشایی دارند گاهی اوقات جانوران گوناگون و رنگارنگی در آنها یافت می شود و گاهی اوقات با سکوت و آرامش خود شما را هیپنوتیزم می کنند. اما در بین آنها جزایر اسرار آمیزی نیز وجود دارد. همراه سفرمی رزرواسیون آنلاین  خرید بلیط هواپیما باشید تا با این جزیره های عجیب دنیا آشنا شوید.
۱.راپا نوئی یا جزیره ایستر، شیلی | Rapa Nui or Easter Island, Chile
در این جزیره کشور شیلی ۸۸۷ مجسمه عجیب و غریب و بسیار ب
به گزارش همشهری، «درون قهوه خانه بودم که شنیدم جوانی معروف به رضا موش با ۲ نفر دیگر خلال دستبرد به خانه ای، رجولیت را به قتل رسانده و فرار کرده اند». مرد جوان وقتی این سرگذشت را در یک جمع خانوادگی درود می کرد، خبر نداشت یکی از زوجه هایی که در جمع حضور دارد از بستگان مقتول است و همین گفته هایش باعث دستگیری مظنون فراری خواهد شد. به گزارش همشهری، ۲۸آبان ماه سال گذشته وجود که گزارش قتل جوانی ۲۸ساله به پلیس و متهم جنایی تهران اعلام شد. مقتول درون خ
پاورپوینت بهره برداری و مدیریت محصول یا خدمات دانلود پاورپوینت بهره برداری و مدیریت محصول یا خدمات بررسی بهره برداری و مدیریت محصول یا خدمات پاورپوینت جامع و کامل بهره برداری و مدیریت محصول یا خدمات کاملترین پاورپوینت بهره برداری و مدیریت محصول یا خدمات پکیج پاورپوینت بهره برداری و مدیریت محصول یا خدمات مقاله بهره برداری و مدیریت محصول یا خدمات تحقیق بهره برداری و مدیریت محصول یا خدمات

دسته بندی
پاورپوینت

فرمت فایل
ppt

حجم فایل
3767 کی

با چرخی در صفحات ایرانی در دنیای مجازی خواهیم دید که تیسترهای غذایی این روزها در فضاهای مجازی تعدادشان روزبه‌روز در حال افزایش است. هرچند براساس تعاریف موجود از فعالان این صنعت، اغلب این افراد به‌معنای واقعی تیستر غذا نیستند و در اصل آنها را باید اینفلوئنسر غذا دانست نه حتی منتقد غذا و نوشیدنی . به‌نظر می‌رسد که دلیل افزایش تعداد اینفلوئنسرهای غذایی، افزایش تعداد رستوران‌هایی است که در چند سال اخیر مانند قارچ سبز شده اند و تبدیل‌شدن
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- انسان دراین دنیاهم باجنبه خیر روبرو است- وهم باجنبه شر روبرو است جنبه خیر- مسلم است مسئله ندارد- اما مسئله شر-ایجاد دودیدگاه میکند- از یک دیدگاه خیر وپذیرفتنی است ودیدگاه مذهب راستین  را میپذیرد- ولی یک دیدگاه انر بی حکمت میداند- که معلول   تصادفی ماده میداند وباعث ناامیدی هم میشود- بعنوان مثال مردمانی  که نزدیک به شهرهای برگ مصر زندگانی میکردند که بعدا شهرهای بزرگ را ایجاد کردند اغلب حداکثر سی وپنج
خوشحالی سخنگوی دولت از: دوبرابر شدن واردات مایه تاسف است! وی در ادامه این خوشحالی می فرماید: تمام گمرکات ما پر است از کالاهای وارداتی. اگر از روی فراموشی این حرف را می زند، یاد آوری می شود که: امسال سال رونق تولید است، نه رونق واردات. واگر از روی عمد این حرفها را می زند، یعنی می خواهد تولید داخلی را ورشکسته کند. این سیاست ضد انقلابی است، که تا کنون همه دولت های اصلاحات آن را دنبال کردند. بعید نیست ایشان هم، جزو درصد بگیران شده باشد. زیرا واردات ب

در جایی دیدم یکی از اولیای الهی در مکاشفه رحمانی در کسری از زمان به آینده سفر کرد اوبه میان طایفی از مردم شیعه عراق رفت و در آنجا کار کرد در همانجا ازدواج نمود  وصاحب چندین اولاد پسر و دختر شد و سپس صاحب مال و منالی گردید به حج رفت و...تا در زمان پیری مرگش فرا رسید وقتی مرد بلافاصله به حالت طبیعی برگشت و همه این رفتن کمتر از یک چشم بهم زدن بود و جالب اینکه او حق انتخاب داشت پس زنی مومنه ای انتخاب نمود و شغلی شریف در کشاورزی و باغداری را برگزید .
با توجه به اینکه کتاب گینس، یک کتاب نژاد پرستی
است، و همه آمار آن مربوط به کشورهای دوست ترامپ است، لذا باید یک کتاب گینس جدیدی
ابداع شود: که بتواند نیاز جهان را براورده کند. 
در خندوانه، یا عصر جدید و بسیاری از برنامه های تلویزیونی، شاهد بروز
استعداد هایی هستیم که دهها برابر: رتبه های اول گینس رکود زده اند، اما نامی از
انها در کتاب گینس نیست. یک جوان رباط کریمی که توانسته: با روپایی دوبار تمام پله
های برج میلاد را، آنهم از پشت سر طی کند، نامش ک
                                       منی که در دنیای تو گم شد
کفشامو پوشیدمو از در خونه بیرون زدم مثل همیشه تو بالکن خونش نشسته بود هر از گاهی با کلافگی لیوان قهوشو رو میز میکوبید و سرشو تکون میداد قلم به دست و باز یادداشت و یادداشت اخر ازین نوشته ها باید سر در ارم هر سری نگاهش به من میخورد و با چشمای زل زده بهش مواجه میشد و باز من باید از رو دست پاچگی ی گندی به بار می اواردم و از اونجا به سرعت دور میشدم.وارد شرکت شدم رئیس جدید خیلی بد اخلاق بود هر سر
دولتها از کسر بودجه رنج می برند، در حالیکه به سادگی قابل حل است. آنها هم میدانند ولی می خواهند مظلوم نمایی کنند. و آن بازیافت فساد های دولت های قبلی است. البته درون خودشان هم فساد هست، ولی فرض می کنیم همه دولت ها، پس از سقوط فاسد می شوند! چون در دوران قدرت، کسی جرات این ادعا را ندارد، خبرنگاران هم اگر مستند خبر تهیه کنند، از کار اخراج می شوند. یکی از موارد فساد بهره  و جرایم بانکی است. بانکها نمی توانند از مشتری بخش خصوصی، بهره یا جریمه بگیرند. ز
عربستان به سازمانهای بین المللی پول می دهد، که
ایران را کنترل کنند! تمام سازمانهایی که بعد از انقلاب اسلامی ایجاد شدند، همگی
با پول های عربستان بوده، و با هدف کنترل و نابودی ایران راه اندازی می شدند. این سازمان
ها چهار دسته بودند: اول سازمان های درونی در ایران، مانند سازمان های صلح طلب و
ضدجنگ و غیره، که از اصحاب مطبوعات و روشنفکران تشکیل می شده، و حقوق مستقیم از
سفارت عربستان دریافت می کردند. البته برخی از اینها در جنوب ایران، به عنوان
حمای
رشته ی عمران همانند سایر رشته های علمی دستخوش تغییرات بسیاری بوده است
اما در این بین نیز افرادی بوده اند که سرعت انجام تغییرات را بیشتر کرده اند.افرادی که با
سعی و تلاش خود از هیچ به همه چیز رسیدند و باعث افتخار ما مهندسان عمران شده اند..
در این مقاله سعی کردیم ۵ شخضیت بزرگ که رشته ی عمران را تغییر دادند را بررسی کنیم.
۱) جان اسمیتون (John Smeaton)
(پدرعلم عمران)
جان اسمیتون  یک مهندس عمران اهل کشور انگلستان بود که در ۸ ژوئن سال ۱۷۲۴ میلادی
به دنی
در تئوری های کلاسیک اقتصاد، بحث تولید نان و
تفنگ با هم متعارض شناخته شده، و منحنی محدبی بود که اگر: تولید نان را افزایش می
دادیم، چون منابع محدود است، تولید تفنگ را باید کاهش میدادیم. و برعکس! البته این
تئوری برگرفته از نظریات سوداگری بوده است. زیرا وقتی امریکا به وسیله روپاییها
کشف شد، آنها در جستجوی طلا دیوانه شدند! زمین های کشاورزی را رها کرده، به آمریکا
رفتند و با طلاهای زیادی برگشتند! اما دیگر گندمی در کار نبود! زیرا کشاورزی
نمانده بود،
دولت هر سال خزانه را خالی می کند، و دلار ها را
به بیرون می فرستد! با این کار باعث افزایش قیمت دلار می شود. مثلا هر سال 12تا
20میلیارد دلار، برای کالاهای اساسی می دهد! که  در ایران تولید می شود، و واردات بیش از حد آن،
الگوی مصرف ایرانیان را تعییر داده است. واغلب در گمرکات باقی مانده،  یا به عنوان ذخیره ی احتیاطی از ان یاد می شود،
که همگی به ضرر تولید داخلی است. اکنون نیز اجازه 5هزار میلیارد دلا ر را گرفته،
تا برای سیل زده ها خرج کند! که عاقبت، مانند س
زمانی که پپسی قیمت‌ها را نصف کرد

برگرفته از کتاب: ساده‌سازیپیروزی در بازار به راحتی اتفاق نمی‌افتد؛ اما زمانی که به بررسی شرکت‌های موفق تاریخ می‌پردازیم، متوجه می‌شویم که تقریبا تمام آنها از یکی از دو استراتژی ساده‌سازی استفاده کرده‌اند: ساده‌سازی قیمت یا ساده‌سازی محصول. در ساده‌سازی قیمت، تمرکز روی هزینه‌ها و قیمت محصول و خدمات است (مانند شرکت فورد). چنین شرکت‌هایی بخش‌های گران‌قیمت، پرهزینه و بی‌اهمیت محصولات را حذف می‌ک
دستان خرابکار دشمنان را هیچگاه به راحتی نمی‌توان دید، خرابکاری‌های دشمنان معمولا نه در روزنامه‌ها ثبت  و نه در کتاب‌های تاریخ نگاری نوشته می‌شود؛
برای یافتن حقیقت و لایه‌های پنهان تاریخ، در کنار فهم عمیق و کلان از رفتارهای دشمنان بایست کاملا جزئی شد و با مردم زمانه‌های تاریخی زیست، بایست در عین کلان نگری، خرد نگر بود و تاریخ شفاهی مهم‌ترین نقش را در این زمینه ایفا می‌کند.

گوشه‌هایی از خراب‌کاری‌های انگلستان و آمریکا در تضعیف اق
اقتصاد ایران علیرغم تحریم های چهل ساله، و
دشمنی های کور کورانه، توانسته حداقل به قدرت اقتصادی هفتم دنیا! براساس رتبه بندی
خارجی ها برسد. گرچه ایران در مجموع امتیازات، و به نسبت جمعیت، در دنیا رتبه اول
را دارد. فقط کافی است بدانیم 25تریلیون دلار، از ایران دزدیده شده به آمریکا برده
شده! و در انجا سرمایه گذاری گردیده، این مبلغ اگر از اقتصاد آمریکا، دزدیده می شد
آمریکایی وجود نداشت! هنوز هم آمریکا، بر اساس دزدی از ایران، پرورش اختلاس گران و
مصون
استراتژی زیست و حیات زندگی یهودیان مبتنی بر مدل زندگی زنبور انگلی است. زنبور انگلی زیر پوست حیوانات دیگر تخم‌گذاری می‌کند و آنها حیات خود را در بدن حیوانات دیگر تامین می‌کنند تا زمانی که به اندازه‌ای از رشد برسند. یهودیان از طریق نفوذ در میان مسیحیت خود را آزاد کردند.
پول خدای هوشیار اسرائیل است که در برابر آن هیچ خدایی حق حیات ندارد. پول تمامی خدایان انسان را تنزل می‌دهد و به کالا تبدیل می‌کند. پول ارزش خودساخته‌ای است از برای همه چیز.[1]
خوش‌شانسی چیست؟ آیا خوش‌شانس بودن ذاتی است؟ آیا می‌توان شانس خود را افزایش داد؟ این سؤالاتی است که شاید به ذهن همه ما برسد، ما در این مقاله از رابینز قصد داریم در مورد شانس و روش‌های کاربردی افزایش شانس صحبت کنیم، زیرا خوش‌شانسی باعث می‌شود ما موفقیت‌های بیشتری را کسب کنیم و هر چه انسان خوش‌شانس‌تر باشد رسیدن به اهدافش آسان‌تر خواهد شد.
از لحظه‌ای که به دنیا می‌آیید، بسته به والدین، موقعیت اجتماعی خانوادگی، مالی، وطن و سلامتی‌تا
#استا‌د_‌مغرور_‌من_پارت5
افتادم روی تخت و وحشت زده لب زدم:
_مهرداد.
روم خیمه زد و با وحشیگری لبهاش و روی لبهام گذاشت و شروع کرد به بوسیدن
لبهاش و گاز گرفتم تا ولم کنه
ولی وحشی تر شد و زیر گوشم با صدای خشداری گفت:
_فکر اینکه قبل از من کسی تو رو لمس کرده داره دیوونه ام میکنه.
با ترس هق زدم
_مهرداد ولم کن به خدا اونطوری که تو فکر میکنی نیست
با چشمهای خمار شده اش بهم خیره شد و باصدای‌ عصبی گفت:
_با چشمهای خودم دیدمت لامصب سرو وضعتو دیدم نگاهای اون عوض

داشتن یک خانه با ظاهری زیبا می تواند مشکل باشد، به خصوص اگر بودجه تزیینی کمی دارید. خوشبختانه، روش هایی وجود دارد (حتی با بودجه کم) که می توانید از نگاه پرمحتوا و رویاپردازانه ی خود برای آن استفاده کنید. طراحان داخلی در طی سالیان متفاوتی رازهایی را به اشتراک گذاشته اند که به صاحبان خانه اطلاعاتی در مورد اینکه چگونه می توانند خانه خود را بدون ورشکست شدن زیبا جلوه دهند ، به اشتراک گذاشتند. از اضافه کردن بالش ها و یک رنگ تازه گرفته تا پنجره ها
پژوهشی درباره ی هنر و هنرمندان کهن دیار مزینان
نویسنده و محقق؛ علی مزینانی عسکری

✍️یکی دیگر از فرزندان بلند آوازه و هنرمند کهن دیار مزینان استاد علی اکبر مزینانی است. که در نزد ما مزینانی ها با نام علی شناخته می شود. او که بسیاری از کارگردانان مانند صدر عاملی و  مهدی فخیم زاده ماندگاری خود را در سینما حاصل تجربه و کار با این سینماگر می دانند سال 1325 در مزینان به دنیا آمد.
علی که به همراه والدین به پایتخت مهاجرت کرد در سن چهارده سالگی با ور
توی کادر خالی پیامک جدید، تایپ کردم : دارم میام بندر ببینمت دوست جان. قرارمون همون جایهمیشگی .صفحه ی گوشی را خاموش کردم و گذاشتمش توی جیب پالتویم. در عقب دویست و شیش سفید رنگی کهمعطل من ایستاده بود را باز کردم و کنار لیلا نشستم . بحث شان گرم بود . لیلا لبخندی به من زد و از تویاینه جلوی ماشین ، چشمکی به اقا رضا زد و گفت :- خبرش توی کل دنیا پخش شده . جنجالی راه افتاده سرش .در را که بستم ، اقا رضا پایش را روی گاز گذاشت و به سمت خیایان اصلی پیچید و گفت :- ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها